FileBase - WordPress Media Library Folders - en to nl_NL translation catalogue (125 entries)

en: Absolute
nl_NL: absoluut

en: All childs
nl_NL: Alle kinderen

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background Attachment
nl_NL: Achtergrond bijlage

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Background Position
nl_NL: Achtergrond positie

en: Background Repeat
nl_NL: achtergrond herhaling

en: Background Size
nl_NL: Achtergrondgrootte

note: Author of the plugin
en: BestBug
nl_NL: Beste koop

en: Black - Heavy (900)
nl_NL: Zwart - Zwaar (900)

en: Block
nl_NL: Blok

en: Block Content
nl_NL: Inhoud blokkeren

en: Blockquote
nl_NL: blockquote

en: Bold (700)
nl_NL: Vet (700)

en: Border
nl_NL: Grens

en: Border Color
nl_NL: Rand kleur

en: Border radius
nl_NL: Grensradius

en: Border Style
nl_NL: Randstijl

en: Bottom
nl_NL: Bodem

en: BottomLeft
nl_NL: Linksonder

en: BottomRight
nl_NL: Rechts onder

en: Capitalize
nl_NL: kapitaliseren

en: Center
nl_NL: Centrum

en: Center bottom
nl_NL: Midden onderaan

en: Center top
nl_NL: Middenboven

en: Clip
nl_NL: Klem

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Contain
nl_NL: Bevatten

en: Cover
nl_NL: deksel

en: Dashed
nl_NL: Binnen

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Display
nl_NL: tonen

en: Dotted
nl_NL: stippel

en: Double
nl_NL: Dubbele

en: Ellipsis
nl_NL: ellipsis

en: Example selector
nl_NL: Voorbeeld selector

note: Name of the plugin
en: FileBase - WordPress Media Library Folders
nl_NL: FileBase - WordPress-mediabibliotheekmappen

en: Fixed
nl_NL: vast

en: Flex
nl_NL: Buigen

en: Font family
nl_NL: Lettertypefamilie

en: Font size
nl_NL: Lettertypegrootte

en: Font style
nl_NL: Lettertype

en: Font weight
nl_NL: Lettertype dikte

en: Groove
nl_NL: Groef

en: Heading
nl_NL: titel

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Inherit
nl_NL: Erven

en: Initial
nl_NL: Eerste

en: Inline
nl_NL: In lijn

en: Inline-block
nl_NL: Inline blok

en: Inset
nl_NL: inzet

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Justify
nl_NL: Rechtvaardigen

en: Left
nl_NL: Links

en: Left bottom
nl_NL: Links onderaan

en: Left center
nl_NL: Links midden

en: Left top
nl_NL: Linksboven

en: Letter spacing
nl_NL: Letterafstand

en: Light (300)
nl_NL: Licht (300)

en: Line height
nl_NL: Lijnhoogte

en: Line through
nl_NL: Lijn door

en: List
nl_NL: Lijst

en: List-item
nl_NL: Lijstitem

en: Local
nl_NL: lokaal

en: Lowercase
nl_NL: kleine letters

note: Description of the plugin
en: Manage unlimited media files in WordPress media library easily using the drag&drop interface.
nl_NL: Beheer onbeperkt mediabestanden in WordPress mediabibliotheek eenvoudig met behulp van de drag & drop-interface.

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Max Height
nl_NL: Maximale hoogte

en: Max Width
nl_NL: Maximale wijdte

en: Max Width & Max Height
nl_NL: Maximale breedte en maximale hoogte

en: Medium (500)
nl_NL: Gemiddeld (500)

en: No-repeat
nl_NL: Geen herhaling

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: normaal

en: Normal (400)
nl_NL: Normaal (400)

en: Nowrap
nl_NL: nowrap

en: Outset
nl_NL: Begin

en: Overline
nl_NL: overline

en: Padding
nl_NL: vulling

en: Position
nl_NL: Positie

en: Pre-line
nl_NL: Pre-lijn

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Relative
nl_NL: Familielid

en: Repeat
nl_NL: Herhaling

en: Repeat-x
nl_NL: Herhalen-x

en: Repeat-y
nl_NL: Herhalen-y

en: Ridge
nl_NL: nok

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right bottom
nl_NL: Rechts beneden

en: Right center
nl_NL: Rechts midden

en: Right top
nl_NL: Rechtsboven

en: Run-in
nl_NL: Binnenlopen

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Scroll
nl_NL: Rol

en: Selector
nl_NL: keuzeschakelaar

en: Solid
nl_NL: Solide

en: Static
nl_NL: Statisch

en: Sticky
nl_NL: Kleverig

en: String
nl_NL: Draad

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Table
nl_NL: Tafel

en: Table-caption
nl_NL: Tabel titel

en: Table-column-group
nl_NL: tabel kolom groep

en: Table-footer-group
nl_NL: voettekst groep

en: Table-header-group
nl_NL: tabelkopgroep

en: Table-row
nl_NL: Tafel rij

en: Table-row-group
nl_NL: tabelrij groep

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text align
nl_NL: Tekst uitlijnen

en: Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Text color
nl_NL: Tekst kleur

en: Text decoration
nl_NL: Tekst decoratie

en: Text overflow
nl_NL: Tekstoverloop

en: Text transform
nl_NL: Tekst transformeren

en: Thin - Hairline (100)
nl_NL: Dun - haarlijn (100)

en: TopLeft
nl_NL: Linksboven

en: TopRight
nl_NL: Rechtsboven

en: Type-field is not exists
nl_NL: Type-veld bestaat niet

en: Underline
nl_NL: Onderstrepen

en: Uppercase
nl_NL: hoofdletters

en: White space
nl_NL: witte ruimte

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width & Height
nl_NL: Breedte hoogte

en: Word spacing
nl_NL: Woordafstand
