FileBase - WordPress Media Library Folders - en to ms_MY translation catalogue (116 entries)

en: Absolute
ms_MY: Mutlak

en: All childs
ms_MY: Semua kanak-kanak

en: Background
ms_MY: Latar Belakang

en: Background Attachment
ms_MY: Lampiran Latar

en: Background Color
ms_MY: Warna latar belakang

en: Background Position
ms_MY: Kedudukan latar belakang

en: Background Repeat
ms_MY: Ulang Latar Belakang

en: Background Size
ms_MY: Saiz Latar Belakang

note: Author of the plugin
en: BestBug
ms_MY: Belian terbaik

en: Black - Heavy (900)
ms_MY: Hitam - Berat (900)

en: Block
ms_MY: Blok

en: Block Content
ms_MY: Sekat Kandungan

en: Border
ms_MY: Sempadan

en: Border Color
ms_MY: Warna Sempadan

en: Border radius
ms_MY: Radius sempadan

en: Border Style
ms_MY: Gaya sempadan

en: Bottom
ms_MY: Bawah

en: BottomLeft
ms_MY: Dibahagian bawah kiri

en: BottomRight
ms_MY: Bawah Bawah

en: Capitalize
ms_MY: Modal

en: Center
ms_MY: Pusat

en: Center bottom
ms_MY: Pusat bawah

en: Center center
ms_MY: Pusat pusat

en: Center top
ms_MY: Pusat atas

en: Clip
ms_MY: Klip

en: Color
ms_MY: Warna

en: Contain
ms_MY: Mengandungi

en: Cover
ms_MY: Tutup

en: Default
ms_MY: Lalai

en: Display
ms_MY: Paparan

en: Example selector
ms_MY: Pemilih contoh

en: Extra Light - Ultra Light (200)
ms_MY: Tambahan Light - Ultra Light (200)

note: Name of the plugin
en: FileBase - WordPress Media Library Folders
ms_MY: FileBase - Folder Perpustakaan Media WordPress

en: Fixed
ms_MY: Tetap

en: Font family
ms_MY: Keluarga fon

en: Font size
ms_MY: Saiz huruf

en: Font style
ms_MY: Gaya fon

en: Font weight
ms_MY: Berat font

en: Heading
ms_MY: Tajuk

en: Height
ms_MY: Ketinggian

en: Hidden
ms_MY: Tersembunyi

en: Inherit
ms_MY: Pewarisan

en: Initial
ms_MY: Awalnya

en: Inline
ms_MY: Dalam barisan

en: Inline-block
ms_MY: Blok sebaris

en: Inline-flex
ms_MY: Flex dalam talian

en: Inline-table
ms_MY: Jadual dalam talian

en: Justify
ms_MY: Justifikasi

en: Left
ms_MY: Ditinggalkan

en: Left bottom
ms_MY: Kiri bawah

en: Left center
ms_MY: Pusat kiri

en: Left top
ms_MY: Kiri atas

en: Letter spacing
ms_MY: Jarak surat

en: Light (300)
ms_MY: Cahaya (300)

en: Line height
ms_MY: Ketinggian garis

en: Line through
ms_MY: Talian melalui

en: Link
ms_MY: Pautan

en: List
ms_MY: Senarai

en: List-item
ms_MY: Item senarai

en: Local
ms_MY: Tempatan

en: Lowercase
ms_MY: Huruf kecil

note: Description of the plugin
en: Manage unlimited media files in WordPress media library easily using the drag&drop interface.
ms_MY: Urus fail media tanpa had di perpustakaan media WordPress dengan mudah menggunakan antara muka drag & drop.

en: Max Height
ms_MY: Ketinggian Maksima

en: Max Width
ms_MY: Lebar Maks

en: Max Width & Max Height
ms_MY: Lebar Maks & Tinggi Maks

en: Medium (500)
ms_MY: Sederhana (500)

en: No-repeat
ms_MY: Tiada ulangan

en: None
ms_MY: Tiada

en: Outset
ms_MY: Awal

en: Overline
ms_MY: Menggariskan

en: Position
ms_MY: Jawatan

en: Pre
ms_MY: Pra

en: Pre-line
ms_MY: Pra-line

en: Pre-wrap
ms_MY: Pra-wrap

en: Read more
ms_MY: Baca lebih lanjut

en: Relative
ms_MY: Relatif

en: Repeat
ms_MY: Ulang

en: Repeat-x
ms_MY: Ulang-x

en: Repeat-y
ms_MY: Ulang-y

en: Right
ms_MY: Betul

en: Right bottom
ms_MY: Bahagian bawah kanan

en: Right center
ms_MY: Pusat kanan

en: Right top
ms_MY: Atas kanan

en: Run-in
ms_MY: Jalankan dalam

en: Save Changes
ms_MY: Simpan Perubahan

en: Scroll
ms_MY: Tatal

en: Selector
ms_MY: Pemilih

en: Solid
ms_MY: Pepejal

en: Static
ms_MY: Statik

en: Sticky
ms_MY: Melekit

en: String
ms_MY: Tali

en: Style
ms_MY: Gaya

en: Table
ms_MY: Jadual

en: Table-caption
ms_MY: Tajuk jadual

en: Table-cell
ms_MY: Sel-sel

en: Table-column
ms_MY: Jadual-jadual

en: Table-column-group
ms_MY: Kumpulan jadual-lajur

en: Table-footer-group
ms_MY: Kumpulan kaki-jadual

en: Table-header-group
ms_MY: Jadual-header-kumpulan

en: Table-row
ms_MY: Jadual-baris

en: Table-row-group
ms_MY: Jadual-baris-kumpulan

en: Text
ms_MY: Teks

en: Text Color
ms_MY: Text color

en: Text decoration
ms_MY: Hiasan teks

en: Text overflow
ms_MY: Limpahan teks

en: Text transform
ms_MY: Transformasi teks

en: Top
ms_MY: Teratas

en: TopLeft
ms_MY: Kiri Teratas

en: TopRight
ms_MY: Kanan Teratas

en: Type-field is not exists
ms_MY: Medan jenis tidak wujud

en: Underline
ms_MY: Garis bawah

en: Uppercase
ms_MY: Huruf Besar

en: White space
ms_MY: Ruang putih

en: Width
ms_MY: Lebar

en: Width & Height
ms_MY: Lebar tinggi

en: Word spacing
ms_MY: Jarak kata
