FileBase - WordPress Media Library Folders - en to el translation catalogue (134 entries)

en: Absolute
el: Απόλυτος

en: All childs
el: Όλα τα παιδιά

en: Auto
el: Αυτο

en: Background
el: Ιστορικό

en: Background Attachment
el: Συνημμένο υπόβαθρο

en: Background Color
el: Χρώμα του φόντου

en: Background Position
el: Θέση φόντου

en: Background Repeat
el: Ιστορικό Επανάληψη

en: Background Size
el: Μέγεθος φόντου

note: Author of the plugin
en: BestBug
el: Καλύτερη αγορά

en: Black - Heavy (900)
el: Μαύρο - Βαρύ (900)

en: Block
el: ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ

en: Block Content
el: Αποκλείστε το περιεχόμενο

en: Bold (700)
el: Με έντονους χαρακτήρες (700)

en: Border
el: Σύνορο

en: Border Color
el: Χρώμα πλαισίου

en: Border radius
el: Ακτίνα ορίων

en: Border Style
el: Στυλ περιγράμματος

en: Bottom
el: Κάτω μέρος

en: BottomLeft
el: Κάτω αριστερά

en: BottomRight
el: Κάτω δεξιά

en: Capitalize
el: Κεφαλοποιώ

en: Center
el: Κέντρο

en: Center bottom
el: Κέντρο κάτω

en: Center center
el: Κέντρο κέντρο

en: Center top
el: Κέντρο κορυφή

en: Clip
el: Συνδετήρας

en: Color
el: Χρώμα

en: Contain
el: Περιέχω

en: Cover
el: Κάλυμμα

en: Dashed
el: Διακεκομμένη

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Display
el: Απεικόνιση

en: Dotted
el: Διάσπαρτος

en: Double
el: Διπλό

en: Example selector
el: Επιλογή επιλογέα

en: Extra Bold - Ultra Bold (800)
el: Εξαιρετικά έντονα - εξαιρετικά έντονα (800)

en: Extra Light - Ultra Light (200)
el: Εξαιρετικό φως - εξαιρετικά ελαφρύ (200)

note: Name of the plugin
en: FileBase - WordPress Media Library Folders
el: FileBase - Φάκελοι βιβλιοθήκης μέσων WordPress

en: Fixed
el: Σταθερός

en: Flex
el: Καλώδιο

en: Font family
el: Οικογένεια γραμματοσειρών

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Font style
el: Στυλ γραμματοσειράς

en: Font weight
el: Βάρος γραμματοσειράς

en: Groove
el: Ράβδωση

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Height
el: Υψος

en: Hidden
el: Κεκρυμμένος

en: Inherit
el: Κληρονομώ

en: Initial
el: Αρχικός

en: Inline
el: Στη γραμμή

en: Inline-block
el: Εντός μπλοκ

en: Inline-flex
el: Inline flex

en: Inline-table
el: Εντός πίνακα

en: Inset
el: Ενθεση

en: Italic
el: Πλαίσιο

en: Justify
el: Δικαιολογώ

en: Left
el: Αριστερά

en: Left bottom
el: Αριστερά κάτω

en: Left center
el: Αριστερό κέντρο

en: Left top
el: Αριστερά πάνω

en: Letter spacing
el: Απόσταση γραμμάτων

en: Light (300)
el: Φως (300)

en: Line height
el: Υψος γραμμής

en: Line through
el: Γραμμή μέσω

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: List
el: Λίστα

en: List-item
el: Λίστα-στοιχείο

en: Local
el: Τοπικός

en: Lowercase
el: Πεζά γράμματα

note: Description of the plugin
en: Manage unlimited media files in WordPress media library easily using the drag&drop interface.
el: Διαχειριστείτε απεριόριστα αρχεία πολυμέσων στη βιβλιοθήκη μέσων WordPress εύκολα χρησιμοποιώντας τη διασύνδεση μεταφοράς και απόθεσης.

en: Margin
el: Περιθώριο

en: Max Height
el: Μέγιστο ύψος

en: Max Width
el: Μέγιστο πλάτος

en: Max Width & Max Height
el: Μέγιστο πλάτος και μέγιστο ύψος

en: Medium (500)
el: Μέσο (500)

en: No-repeat
el: Μη επαναλάβετε

en: None
el: Κανένας

en: Normal
el: Κανονικός

en: Normal (400)
el: Κανονική (400)

en: Outset
el: Αρχή

en: Padding
el: Υλικό παραγεμίσματος
    Θέση

en: Position
el: Θέση

en: Pre
el: Προ

en: Pre-line
el: Προ-γραμμή

en: Pre-wrap
el: Προ-τυλίξτε

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Relative
el: Συγγενής

en: Repeat
el: Επαναλαμβάνω

en: Repeat-x
el: Επαναλάβετε-x

en: Repeat-y
el: Επαναλάβετε-y

en: Ridge
el: Κορυφογραμμή

en: Right
el: σωστά

en: Right bottom
el: Δεξιά κάτω

en: Right center
el: Δεξιά στο κέντρο

en: Right top
el: Δεξιά κορυφή

en: Run-in
el: Πέφτω πάνω

en: Save Changes
el: Αποθήκευσε τις αλλαγές

en: Scroll
el: Πάπυρος

en: Selector
el: Εκλέκτορας

en: Semi Bold - Demi Bold (600)
el: Ημι-Bold - Demi Bold (600)

en: Solid
el: Στερεός

en: Static
el: Στατικός

en: Sticky
el: Κολλώδης

en: String
el: Σειρά

en: Style
el: Στυλ

en: Table
el: Τραπέζι

en: Table-caption
el: Πίνακας-υπότιτλος

en: Table-cell
el: Επιτραπέζιο κύτταρο

en: Table-column
el: Πίνακας-στήλη

en: Table-column-group
el: Ομάδα-στήλη-στήλη

en: Table-footer-group
el: Πίνακας-υποσέλιδο-ομάδα

en: Table-header-group
el: Ομάδα κεφαλίδας-πίνακα

en: Table-row
el: Γραμμή πίνακα

en: Table-row-group
el: Ομάδα-πίνακα-πίνακα

en: Text
el: Κείμενο

en: Text align
el: Στοίχιση κειμένου

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Text decoration
el: Διακόσμηση κειμένου

en: Text overflow
el: Υπερχείλιση κειμένου

en: Text transform
el: Μετασχηματισμός κειμένου

en: Thin - Hairline (100)
el: Λεπτό - Μαλλιά (100)

en: Top
el: Μπλουζα

en: TopLeft
el: Πάνω αριστερά

en: TopRight
el: Πάνω δεξιά

en: Type-field is not exists
el: Το πεδίο τύπου δεν υπάρχει

en: Underline
el: Υπογραμμίζω

en: Uppercase
el: Ανώτατο

en: White space
el: Λευκός χώρος

en: Width
el: Πλάτος

en: Width & Height
el: Πλάτος ύψος

en: Word spacing
el: Απόσταση λέξεων
